Nasza flota

Avabus oferuje Państwu podróż komfortowymi busami, przygotowanymi na specjalne zamówienie.

Każdy bus wyposażony jest w pojedyncze, rozkładane fotele, gniazda USB, 203V, duży telewizor z DVD, lodówkę oraz oddzieloną część bagażową, w której mieszczą się przedmioty o długości nawet 1,7 m

Samochody, którymi przewozimy pasażerów są nowe (2017 r.), niemniej jednak profilaktycznie poddawane są regularnym, cotygodniowym przeglądom w naszym serwisie, a dodatkowo wykonywane są obowiązkowe przeglądy techniczne w Autoryzowanej Stacji Obsługi. Wszelkie przeglądy są odpowiednio dokumentowane, co pozwala na pełną kontrolę nad stanem technicznym pojazdów, którymi Państwa przewozimy.
Ponadto w każdym pojeździe znajduje się najwyższej klasy nawigacja pozwalająca na maksymalne skrócenie czasu podróży.

Nasze pojazdy posiadają pełne ubezpieczenie AC, OC, NW, Assistance producenta pojazdu na terenie Europy, gwarancję producenta oraz ubezpieczenie NW dla wszystkich pasażerów. Posiadamy pojazdy zastępcze na wypadek zdarzeń losowych i jesteśmy w stanie dotrzeć do każdego miejsca na trasie w ciągu najkrótszego czasu.

W każdej chwili nasi dysponenci znają dokładną pozycję pojazdu dzięki profesjonalnemu systemowi lokalizacji GPS we wszystkich pojazdach.

Pasażerowie dokonujący płatności zaliczkowej online przed podróżą mogą otrzymać dostęp do lokalizacji pojazdu i w każdej chwili mogą sprawdzić, gdzie znajduje się pojazd, na który oczekują.

Wybierz walutę
PLN Złoty polski
EUR Euro